Direktorės sveikinimas Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga

Mieli Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos bendruomenės nariai,

Sveikinu Jus Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga.  Branginkime ir saugokime šalies laisvę ir savarankiškumą. Švęskime ir didžiuokimės, kad esame Lietuvos piliečiai.

Kviečiu visus pedagogus, mokinius ir mokinių tėvelius šių metų kovo 11-ąją dieną vieningai atstovauti progimnazijos bendruomenę ir dalyvauti šventiniuose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo renginiuose Kauno mieste.

Progimnazijos bendruomenė dalyvaus:

10.00 val. Šv. Mišiose Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje ( renkamės 9.45 val.  prie Kauno arkikatedros bazilikos bažnyčios ties galerija). Vyks Iškilminga Eucharistijos liturgija, kuriai vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas Kęsturis Kėvalas.

11.00 val. šventinėje eisenoje nuo arkikatedros bazilikos į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį (renkamės 10.45 val. greta Kauno arkikatedros bazilikos bažnyčios ties galerija).

11.30 val. iškilmingame šventės minėjime Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Susirinkusius pasitiks kariliono varpai. Koncertą dovanos karilioninkė Roberta Daugėlaitė.

Direktorė Sonata Alijošienė